سخن دانشمند معروف، آلبرت انیشتین درباره ی قرآن کریم به صورت تصویری همراه با ترجمه ی فارسی در ادامه تقدیم می شود. 

انگیزه ی ساخت این نوع تصاویر که دربردارنده ی سخنان افراد مشهور و اندیشمند خارجی درباره ی قرآن کریم است، وجود برخی از دوستان و هم وطنانی است که تحت تاثیر رسانه ها، نگاه و کلام متخصصان دینی را به راحتی پذیرا نیستند. 

با توجه به این که رهبر انقلاب نیز در نامه ی خود به جوانان، آنان را به تلاوت قرآن به صورت مستقیم ترغیب کرده است، بازنشر این تصاویر در جهت تبلیغ اسلام می تواند به خواست خدا تاثیر گذار باشد. 

در توضیح تصویر این که ترجمه ی فارسی موجود در تصویر پایین برای اولین بار در درستان ارائه می شود و با ترجمه هایی که تا الان در اینترنت وجود داشته است، اندکی متفاوت است چون در متن های گذشته، ترجمه ی دقیق و صحیحی از سخن انشتین در انتها ارائه نشده است. 


دریافت تصویر در ابعاد و کیفیت اصلی
حجم: 708 کیلوبایت


Quran is not a book of algebra or geometry but is a collection of rules which guides human beings to the right way, the way which the greatest philosophers are unable to decline it.

قرآن کتاب جبر یا هندسه نیست، بلکه مجموعه ای از قوانین است که بشر را به راه صحیح هدایت می کند، راهی که بزرگ ترین فیلسوفان نمی توانند آن را رد کنند.

منبع : 66؛ Courville, Mathieu, 124 به نقل از مقاله ی قرآن از نگاه اندیشمندان غربی دریافت تصویر در ابعاد و کیفیت اصلی
حجم: 446 کیلوبایت

تصویر مربعی شکل مناسب برای بازنشر در شبکه های اجتماعی+ تصاویر موجود در این وبلاگ وقف هستند و استفاده و بازنشر آن ها آزاد است.

+ قرآن در نگاه لئو تولستوی